🤔 Čomu sa venujem?
1️⃣ Strategické poradenstvo
Prešiel som si cez rôzne exekútivne, manažérske aj konzultačné pozície a skúsenosti z nich využívam pri tvorbe marketingových stratégií v online prostredí. Navrhoval som stratégie pre dlhodobé projekty, aj pre jednorazové kampane.

2️⃣ Ecommerce marketing
Posledné roky som sa špecializoval hlavne na ecommerce projekty. Spolu s kolegami sme mali na starosti komplexnú marketingovú komunikáciu pre klientov z rôznych segmentov, ktorí predávajú do celého sveta.

3️⃣ Webová a zákaznícka analytika
Vždy sa snažím rozhodovať viac na základe dát a menej na základe pocitov, preto sa rád venujem aj analytike. Okrem analýzy hotových dát zvládam aj technické implementácie a stratégiu merania dát.

4️⃣ Optimalizácia pre vyhľadávače
Začínal som ako SEO špecialista a venujem sa tomu dodnes. Viem navrhnúť komplexnú SEO stratégiu, urobiť úvodné analýzy a konzultovať ďalšie aktivity.

5️⃣ Školenia a prednášky o marketingu
Viedol som desiatky školení a prednášok na rôzne témy. Tretí rok po sebe pôsobím ako Google Certified Trainer so špecializáciou na Google Analytics.

👨‍💻 Pre koho som pracoval?
Najdlhšiu časť profesného života som strávil v agentúre Visibility. Za deväť rokov sa nám spolu s kolegami podarilo vybudovať z malej SEO agentúry jednu z najznámejších digitálnych reklamných agentúr na Slovensku. Počas tejto doby som okrem iného riadil performance oddelenie, mal na starosti marketingovú komunikáciu a na konci pôsobil ako hlavný stratég.
Veľa času som trávil prednášaním a vzdelávaním trhu. Okrem Google Partners som roky pôsobil ako lektor v bratislavskom Impact Hube, v projekte Truniversity a jeden semester som učil na vysokej škole. Napísal som desiatky článkov a publikoval v rôznych odborných časopisoch a knihách.
V roku 2018 som spoluzakladal spolu s dvomi spoločníkmi reklamnú agentúru Echo, ktorej cieľom bolo prepájať výkon a dáta s kreatívou. Po roku a pol sa naše cesty rozišli kvôli iným predstavám o budúcom smerovaní agentúry. S väčšinou klientov moja spolupráca pokračuje aj naďalej.
Za tie roky som pracoval s desiatkami rôznych klientov, z tých známejších by som spomenul Hyundai, Union, Tatra Banka, ZUNO, Slovenská národná galéria, Renault, Pelikan, Alpha Medical, Websupport, Bacardí, Finlandia, Innovatrics, Microsoft alebo SWAN.

💯 Pre koho pracujem teraz?
Dlhodobo spolupracujem so slovenskou firmou Isadore Apparel, ktorá do celého sveta predáva prémiové cyklistické oblečenie. Okrem toho s tímom freelancerov pracujem pre klientov Mabo, Therese, Aranburu, Človek v ohrození, Ľúbivé, Papaya POS a ďalších.